Ağaç işleme makinecilerinden  Almanya’ya dev çıkartma

Ağaç işleme makinecilerinden Almanya’ya dev çıkartma

Türk ağaç işleme makine sektörü, AİMSAD önderliğinde Almanya’nın Hannover şehrinde düzenlenen dünyanın önde gelen ağaç işleme teknolojileri fuarı Ligna’ya dev katılım göstererek sektörün gücünü tüm dünyaya gösterdi. Türkiye, fuara katılan ve en son teknolojilerini sergileyen 35 firma ile bu yıl dikkatleri üzerine çekerken, 3 bin metrekare alanla geçen yıla göre en çok büyüme gösteren ülke oldu.

Devamı
 Ligna 2017 için geri sayım başladı

Ligna 2017 için geri sayım başladı

Almanya’nın Hannover şehrinde iki yılda bir düzenlenen dünyanın önde gelen ağaç işleme teknolojileri fuarı Ligna, bu yıl 22-26 Mayıs tarihleri arasında kapılarını açacak. Almanya’nın Hannover şehrinde düzenlenen ve bu yıl 45 ülkeden bin 500’den fazla katılımcının yer alacağı Ligna Fuarı, 22-26 Mayıs 2017 tarihleri arasında kapılarını profesyonel ziyaretçilere açmaya hazırlanıyor. Katılımcı firmaların 122 bin metre- […]

Devamı
 Türk firmaları, LIGNA 2015’ten memnun döndü

Türk firmaları, LIGNA 2015’ten memnun döndü

Türkiye, AİMSAD’ın katılım sağladığı ve sektörü temsil ettiği ilk yurt dışı fuar olma  özelliği taşıyan LIGNA 2015’te, 13’ü AİMSAD üyesi toplam 31 firmayla damgasını vuran ülke oldu ve ilk kez LIGNA'da uluslararası bazda en büyük katılımı gerçekleştiren beş ülke arasına girdi. 

Devamı