10. Adana Mobilya ve Dekorasyon Fuarı, 25-30 Ekim tarihleri arasında TÜYAP Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde açılıyor.

TÜYAP Adana Fuarcılık A.Ş. Tarafından, Adana Valiliği, Adana Büyükşehir Belediyesi, Adana Ticaret Odası, Adana Sanayi Odası, Adana Ticaret Borsası, Adana Marangoz ve Mobilyacılar Odası, Adana Mobilya Sanayicileri İş adamları Derneği, Akdeniz İhracatçılar Birliği ve Çukurova Fuarcılık A.Ş. destekleriyle hazırlanan 10. Adana Mobilya ve Dekorasyon Fuarı, 25-30 Ekim tarihleri arasında TÜYAP Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde ziyaretçilerini ağırlayacak.

Fuara ilişkin bir otelde basın toplantısı düzenleyen TÜYAP Anadolu Fuarları Genel Müdürü Cihat Alagöz, fuarda klasik mobilya ile birlikte ev mobilyaları, yemek odaları, yatak odaları, oturma grupları, modüler mobilyalar, mutfak mobilyaları, bebe, çocuk, genç odaları, çekyat, kanepe ve sehpa takımlarının sergileneceğini söyledi.

fft256_mf20325716

Hindistan, Lübnan, Dubai, İsrail, Irak, İran, Filistin, Tunus, Oman, Ürdün, Özbekistan ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nden getirilen 200 kişilik yabancı iş adamı heyetinin Adana Mobilya ve Dekorasyon Fuarı’nda ağırlayacaklarını belirten Alagöz, “Ülkelerinde sektörün önde gelen söz konusu iş adamlarını katılımcı firmalarımız ile görüştürerek bölge ihracatına önemli katkılar sağlamayı hedefliyoruz. 6 gün boyunca oluşacak iş hacmi ile bölge yatırımlarının gelişmesine katkı sağlayacağız. Mobilyacılık sektöründe lider, yüzün üzerinde markanın en güncel ürünlerini ve yeniliklerini sergileyeceğimiz fuarımızda hedefimiz, Türkiye’nin en eski mobilya üretim bölgelerinden biri olan bölgemizin marka değerini yukarılara taşıyarak pazar payını yükseltmektir.

Fuarımızın katılımcı ve ziyaretçileri, sektördeki en önemli aktörleri bir arada görme, ürünlerin gelişimini takip etme, ilerleyen teknolojik gelişmeleri yakından tanıma, yeni ürün ve tasarımlar hakkında bilgi edinme, firmaların üretim-satış kapasitelerinin değişen dengelerini ve ürün fiyatlandırmalarını takip etme imkanına sahip olacaklar” dedi.

Adana Mobilya ve Dekorasyon Fuarı, 25-29 Ekim tarihleri arasında 10:00 – 21:00, 30 Ekim günü ise 10:00 – 20:00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek.