Yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumlu bir yaklaşım çerçevesinde hazırlanan ve yoğun bir çalışma sonucunda ortaya çıkan AİMSAD Dergisi Temmuz-Ağustos 2015 sayısıyla birlikte yayın hayatına başladı.

AİMSAD’ın resmi yayın organı olan, 2 aylık periyotlar ile yayınlanacak ve her sayısı 4.000 adet basılıp, ücretsiz olarak dağıtılacak olan AİMSAD Dergisi; zengin içerik, kaliteli baskı ve doğru dağıtım noktaları ile okunurluk oranını en üst düzeye çıkararak sektörün önde gelen dergisi konumuna gelmeyi hedeflemektedir.

AİMSAD etkinliklerinin yanı sıra sektördeki gelişmelerin ve sektör temsilcilerinin haberlerinin yer aldığı AİMSAD Dergisi’nin Yayın Danışma Kurulu; AS Metal Genel Müdür Yardımcısı Gürkan NECİPOĞLU, Feniş Makina Yönetim Kurulu Başkanı Tijen AKOĞLU ve Gazeteci Çetin ÜNSALAN’dan oluşmaktadır.

Sektörün en güçlü sesi olan AİMSAD Dergisi’nin dağıtım adresleri sektör dinamikleri tarafından oluşturulduğundan, sektördeki tüm paydaşları kucaklayan bir kitleye dağıtılmaktadır. İlgili kamu kurumları, ticaret ve sanayi odaları, esnaf odaları, üniversiteler, meslek yüksekokulları, teknik ve endüstri meslek liseleri, mobilya dernekleri, mobilya üreticisi firmalar ile diğer sektör ve yan sanayi firmalarına ulaştırılacak olan AİMSAD Dergisi, haber ve reklam içeriğiyle tüm sektör temsilcileri için doğru bir iletişim ve temsil mecrası olmaktadır.