Ana Sayfa Sektörel Haberler AES ve HOMAG’tan iş birliği

AES ve HOMAG’tan iş birliği

46

AES ve HOMAG’ı bir araya getiren proje kapsamında HONEST CNC İşlem Merkezi’nin lansmanı Bursa’da geçekleştirildi.

AES ve HOMAG firmalarını bir araya getiren HONEST CNC İşlem Merkezi’nin lansmanı 29 Haziran- 2 Temmuz tarihleri arasında Bursa’da gerçekleştirildi. Dört gün boyunca devam eden lansmana birçok ziyaretçi katılım sağladı.

HONEST makinesinde Alman Benz ana motorları ve Benz delik grupları kullanıldı. AES’nin patentli Vacuboost akıllı vakum optimizasyon sistemi HONEST’da standart olarak sunuldu. Vacuboost akıllı vakum optimizasyon sistemi ile 8 bölgede, 2 vakum pompası ile yüksek hız ve hassasiyetle işlem yapılabiliniyor. Ayrıca HONEST makinesinde HOMAG makinelerinde kullanılan woodWop programı da entegre edildi. HONEST CNC Freze makinesi müşterilere tekil olarak sunulduğu gibi, yükleme, boşaltma – temizleme ile hat olarak da konfigüre edilebiliyor.

“Pazarın ihtiyaç ve eksikleri dikkate alınarak tasarlandı”

AES Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Toktaş hayata geçirilen iş birliği ile şu açıklamalarda bulundu; “HONEST; Uzun bir inceleme, araştırma, test ve deneme süreçlerinden sonra pazarın ihtiyaç ve eksiklerini dikkate alarak tasarlandı. İki firma tarafından ortak olarak seçilmiş en yüksek kalite ve teknolojiye sahip bileşenleri ile pazara yeni bir soluk getirdi. Türkiye piyasasında hızlı bir şekilde başlayan lansman ve satışlarımızın gün geçtikçe başarısıyla ses getirerek yayılmasını hedefliyoruz. Bu nedenle yakın gelecekte başka şehirlerde de lansmanlarımızın tekrarlanacağını şimdiden sizlere bildirmek isteriz.”

Önceki İçerikAİMSAD yeni üyeleriyle büyümeye devam ediyor
Sonraki İçerik10 milyar avroyu kim ödeyecek?