Ağaç İşleme Makine ve Yan Sanayisi İş Adamları Derneği (AİMSAD) desteğiyle Ağaç İşleme Makinesi; 29. Uluslararası Ağaç İşleme Makineleri, Kesici Takımlar, El Aletleri Fuarı ve İntermob 19. Uluslararası Mobilya Yan Sanayii, Aksesuarları, Orman Ürünleri ve Ahşap Teknolojisi Fuarı 22-26 Ekim 2016 tarihlerinde eş zamanlı olarak TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek.

Geçen yıl 29 ülkeden 861 firma ve firma temsilciliği, 7 bin 594’ü yabancı toplam 65 bin 828 ziyaretçi ve 27 ülkeden seçkin alım heyetleri ile rekor kıran fuarlar, hazırlıkları tüm hızıyla devam eden fuarlar 2016 yılında da yenilikleri ile farkını ortaya koymaya devam edecek.

Doğru ve nitelikli ziyaretçiler

Ağaç İşleme Makinesi-İntermob Ekibi, Ağaç İşleme Makinesi ve Mobilya Yan Sanayi üreticilerini daha fazla sayıda ve nitelikli sektör profesyoneli ile buluşturabilmek amacıyla yıl boyu roadshow çalışmalarına ara vermeksizin devam ettiler. Türkiye’den ve dünyadan sektör profesyonellerini fuar alanımızda buluş- turmak için Ticaret Odaları gibi kurumlara, mimarlar, mühendisler ve sektörün önde gelenlerine fuarlar ilgili tanıtımlar yapıldı. Yurt içi ve yurt dışında önemli fuarlarda potansiyel katılımcı ve ziyaretçiler ile temas kuruldu.

Fuar yeniliklerle açılacak

Ağaç İşleme Makineleri ve İntermob Fuarları 2016’da katılımcı ve ziyaretçilerimizin fuar deneyimlerini zenginleştirecek yeniliklerle açılacak. “My Tuyap” platformumuz ile katılımcılarımız ve ziyaretçilerimiz tüm yıl boyunca birbirlerine erişim imkanı bulacak. Ayrıca dünyada bir ilki gerçekleştirdiğimiz fuar içi alan navigasyon uygulamamızla hedef ziyaretçilerin katılımcıları bulmasını kolaylaştıracağız.

İntermob 2016 Fuarında “PROMATT Özel Bölümü”

Ağaç İşleme Makineleri ve İntermob Fuarları, sektörün ihtiyaçlarına cevap verebilecek şekilde kapsamını genişletmeye devam ediyor. Promatt, yatak imalatı yan sanayi, ekipman hammadde ve makineleri özel bölümü bu yıl İntermob Fuarı bünyesi içerisinde ziyaretçiler ile buluşacak. Yatak üretim hatları, yatak sanayi makineleri, yazılımlar, CAD/CAS sistemleri, tekstil ve dolgu malzemeleri, yaylar ve yay sistemleri, süngerler, yatak aksesuarları ve parçalar, test laboratuarları gibi ürünlerin görücüye çıkacağı Promatt Özel Bölümü ile birlikte yatak yan sanayi sektörünün de nabzı TÜYAP’ta atacak.

agac_isl_mak_intermob