AİMSAD Faaliyetleri

Aile işletmeleri, 9. Aile İşletmeleri Kongresi’nde masaya yatırılıyor

Aile işletmeleri, 9. Aile İşletmeleri Kongresi’nde masaya yatırılıyor

Türkiye’nin çeşitli bölgelerinden katılan birçok aile işletmesi kurucusu, yöneticisi ile akademik dünyayı bir araya getirmeyi amaçlayan 9. Aile İşletmeleri Kongresi İstanbul’da gerçekleştirilecek. 7-8 Nisan 2020 tarihleri arasındaki kongrede, AİMSAD Genel Sekreteri Arif Onur Kaçak, açılış panelinin moderatörlüğünü üstlenirken, AİMSAD Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Erol ise panele konuşmacı olarak katılım sağlayacak.

Geleneksel hale gelen 9. Aile İşletmeleri Kongresi, İstanbul Kültür Üniversitesi, Aile İşletmeleri ve Girişimcilik Uygulama ve Araştırma Merkezi (AGMER) tarafından, TAİDER Aile İşletmeleri Derneği katkılarıyla düzenleniyor. Dokuzuncu kez kapılarını açacak olan kongrenin bu seneki ana teması “Aile İşletmelerinde Sürdürülebilirlik ve Kurumsal Dayanıklılık ( Resilience )” olarak belirlendi.

Kriz ya da krizlerden geçiş sürecinde yaşanan zorlukların ve yaşanmış örneklerin ele alınacağı kongrede, iş dünyasının önde gelen isimleri ve akademisyenler, tecrübelerini, bilgi birikimlerini katılımcılarla paylaşma fırsatı bulacak.

Açılış Paneli Moderatörü Arif Onur Kaçak

Açılış ana konuşmasını Orka Holding Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu’nun yapacağı kongrede, AİMSAD Genel Sekreteri Arif Onur Kaçak açılış panelinin moderatörlüğünü üstlenecek. Panelin konuşmacıları arasında AİMSAD Yönetim Kurulu Başkanı ve Törk Makine Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Erol da yer alıyor.

Seçkin iş ailelerinin bir araya gelerek bilgi edinme, bilgi üretme ve deneyimlerini paylaşma fırsatını bulacakları kongre İstanbul Kültür Üniversitesi’nin İstanbul-Ataköy’deki Akıngüç Oditoryumu ve Sanat Merkezi’de gerçekleştirilecek.

Ayrıntılı bilgi ve kayıt için https://aik2020.iku.edu.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.


takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram beğeni satın al twitter takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al takipci33.com