Ana Sayfa Sektörel Haberler Aile İşletmeleri Kongresi nisan ayında düzenlenecek

Aile İşletmeleri Kongresi nisan ayında düzenlenecek

126
Google search engine

Aile İşletmeleri ve Girişimcilik Uygulama ve Araştırma Merkezi (AGMER) tarafından organize edilen 9. Aile İşletmeleri Kongresi bu yıl “Aile İşletmelerinde Sürdürülebilirlik ve Kurumsal Dayanıklılık” ana temasıyla 14-15 Nisan 2022 tarihlerinde düzenlenecek.

AGMER tarafından her yıl düzenlenen Aile İşletmeleri Kongresi’nin dokuzuncusu 14-15 Nisan 2022 tarihleri arasında İstanbul Kültür Üniversitesi Ataköy Yerleşkesinde gerçekleştirilecek. Kriz ya da krizlerden geçiş sürecinde yaşanan zorlukların ve hikayelerin ele alınacağı kongrede iş dünyasının önde gelen isimlerinin ve akademisyenlerin tecrübeleri, bilgi birikimleri katılımcılarla paylaşılacak.

Aile İşletmeleri Kongresi Türkiye’nin çeşitli bölgelerinden katılan birçok aile işletmesi kurucusu, yöneticisi ile akademik dünyayı bir araya getirmeyi amaçlıyor.

Ayrıca kongrede, kurumsal dayanaklılık alanında yayınlanan en yeni standartlardan ISO 22316 standartlarının analizi ve bu standartlar doğrultusunda TAİDER Aile İşletmeleri Derneği iş birliği ile oluşturulan aile şirketlerine ait kurumsal dayanıklılık hikayelerinin yer aldığı kitap katılımcılara ücretsiz dağıtılacak.

Önceki İçerikAvrupa Yeşil Mutabakatı Çalışma Grubu, riskleri ve fırsatları değerlendirdi
Sonraki İçerikAİM ihracatında tüm zamanların rekoru kırıldı