AİMSAD Faaliyetleri

AİMSAD, DREMA’da Türkiye’yi ve sektörü tanıttı

AİMSAD, DREMA’da Türkiye’yi ve sektörü tanıttı

AİMSAD, Polonya’nın Poznan kentinde gerçekleştirilen ve 400’e yakın firmanın katıldığı, 20 binin üzerinde kişinin de ziyaret ettiği DREMA 2019 fuarında, üye kataloğu ve AİMSAD Dergisi’nin dağıtımını gerçekleştirerek, sektör ve ülke hakkında bilgiler verdi.

Ağaç İşleme Makine ve Yan Sanayisi İş Adamları Derneği (AİMSAD), 10-13 Eylül 2019 tarihleri arasında Polonya’nın Poznan kentinde, Poznan Uluslararası Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilen DREMA 2019 fuarına bu yıl da katıldı. Fuarda, üyesi olduğu Avrupa Ağaç İşleme Makinesi Üreticileri Federasyonu’nun (EUMABOIS) dernekleri için organize ettiği ortak alanda bulunan AİMSAD, üye kataloğu ve AİMSAD Dergisi’nin dağıtımını gerçekleştirerek, gelen ziyaretçilere sektör, ülke ve WOODTECH Fuarı hakkında bilgiler verdi.

Ağaç işleme makinesi ve yan sanayi alanındaki 400’e yakın firmanın katıldığı fuarı, 20 binin üzerinde kişi ziyaret etti. Fuara ayrıca Türk firmaları da ilgi gösterdi. Fuarda AİMSAD’ın yanı sıra üyelerinden AES, Dinçmak ve Ünalsan firmaları da hazır bulundu.


takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram beğeni satın al twitter takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al takipci33.com