Ana Sayfa AİMSAD Faaliyetleri AİMSAD, İtalya Xylexpo Fuarı’nda sektörü başarıyla temsil etti

AİMSAD, İtalya Xylexpo Fuarı’nda sektörü başarıyla temsil etti

105
Google search engine

AİMSAD, İtalya’nın Milano kentinde 12-15 Ekim 2022 tarihleri arasında gerçekleştirilen Xylexpo Fuarı’nda Türk ağaç işleme makineleri sektörünün tanıtımını yaparak ziyaretçilere bilgi verdi.

Türkiye ağaç işleme makineleri sektörünün çatı örgütü olan AİMSAD, 12-15 Ekim 2022 tarihlerinde Fiera Milano’da organize edilen Xylexpo Fuarı’na katılarak sektörün temsilini başarıyla gerçekleştirdi.  Açtığı stant ile Türk ağaç işleme makineleri sektörünün tanıtımını yapan AİMSAD, sağladığı görüşmeler ile fuar katılımcılarına sektör hakkında bilgi verdi. AİMSAD üye kataloglarının ve broşürlerinin dağıtıldığı fuarda ziyaretçiler, AİMSAD standına yoğun ilgi gösterdi.

AİMSAD’ı temsilen Genel Sekreter Arif Onur Kaçak’ın katılım sağladığı fuarda, dernek üyesi EDDA Makine ve Form Makina stant açtı. Her iki firmanın standında sergilediği makinelere ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi gösterildi.

“İTALYA BİZİM İÇİN KRİTİK ÖNEME SAHİP”

Fuarla ilgili bir değerlendirmede bulunan AİMSAD Genel Sekreteri Arif Onur Kaçak; “İtalya, ağaç işleme makine sektöründeki hedef pazarlarımız arasında ilk 10’da yer alan bir ülke. Bu nedenle de bizim için kritik bir öneme sahip. Bu fuarda yer almaktan, sektörümüzün ve firmalarımızın burada tanıtımını gerçekleştirmiş olmaktan büyük memnuniyet duyuyoruz. Ziyaretçilerin genel olarak Türk makinelerine ilgi duyduklarını söyleyebilirim. Ortaya çıkardığımız işleri, satış sonrası hizmetleri, makinelerin kalitesi ve teknolojik alt yapısını takdir ettiler. AİMSAD olarak yeni ihracat pazarlarına odaklanmış durumdayız. Sektörümüzün hayrına olacak çalışmalar ve organizasyon içinde olmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Önceki İçerikWoodTech 2022 Fuar’ı ağaç işleme makine sektörünü 35. kez bir araya getirdi
Sonraki İçerikParayı doğru yönetebilme kabiliyeti: finansal okuryazarlık