Ana Sayfa AİMSAD Faaliyetleri AİMSAD’ın kurumsal web sitesi yeni tasarımı ile beğeni topladı

AİMSAD’ın kurumsal web sitesi yeni tasarımı ile beğeni topladı

100
Google search engine

Son dönemde dijitalleşme noktasında büyük adımlar atan AİMSAD’ın kurumsal web sitesi yenilenerek kullanıcı dostu, mobil uyumlu ve şık tasarımıyla beğeni topladı.

AİMSAD, son dönemde büyük önem verdiği ve bunu her fırsatta dillendirdiği dijitalleşme çalışmaları doğrultusunda kurumsal web sitesini yeniledi. Kullanıcı dostu, mobil uyumlu ve şık bir tasarıma sahip olan site, kısa sürede kullanıcılardan beğeni topladı.  Yenilenen web sitesinde, öncekine kıyasla gelişmiş üye paneli öne çıkıyor. Yeni üye paneliyle, AİMSAD üyeleri kendi sayfalarını kontrol edebiliyor ve istediği değişiklikleri gerçekleştirebiliyor. Ayrıca, AİMSAD üyelerinin aidatlarını kolay ödemeleri konusunda da yeni siteye sanal pos entegrasyonu yapıldı. Böylelikle üyeler, kendi panellerinden borçlarını sorgulayıp varsa borçlarını kredi kartıyla ödeme imkanına sahip oldular. Öte yandan, daha önce de olduğu gibi yurt dışında mobilya üretimi ve ağaç işleme makinesi ithalatı yapan 9 bin adetlik firma listesine, yine üye özel panelinden sadece AİMSAD üyelerine açık bir şekilde ulaşabiliyor.

Türkçe ve İngilizce olan web sitesinde AİMSAD’ın faaliyetlerine, istatistiklere, raporlara ve dernek hakkında detaylı bilgilere ilgili menülerden ulaşılabiliyor.

Ayrıca güncel fuar takvimi, üye tanıtım videoları ve AİMSAD’ın basında yer alan haberlerine de ulaşmak mümkün.

Yeni ve şık tasarımı ile yayına sunulan web sitesinin tasarımını ve yazılımını, STK tecrübesi de bulunan Basamak Bilişim firması üstlendi.

Önceki İçerikEylül’de ihracat yüzde 4,8 ithalat yüzde 23 arttı
Sonraki İçerikAİMSAD Dergisi’nin web sitesi de yenilendi