AİMSAD Faaliyetleri

Aralıksız 34 yıldır devam eden WoodTech, bir kez daha tüm sektörün buluşma noktası olacak

Aralıksız 34 yıldır devam eden WoodTech, bir kez daha tüm sektörün buluşma noktası olacak

Ağaç işleme makineleri sektörünün Avrasya Bölgesi’ndeki en büyük buluşma noktası Ağaç İşleme Makineleri, Kesici Takımlar, El Aletleri Fuarı WoodTech Reed TÜYAP’ın tecrübesi ve AİMSAD’ın sektör gücüyle 34. kez tüm piyasa paydaşlarını bir kez daha bir araya getirmeye hazırlanıyor.

AİMSAD iş birliği ile Reed TÜYAP tarafından organize edilen 34. Ağaç İşleme Makineleri, Kesici Takımlar, El Aletleri Fuarı WoodTech 9-13 Ekim 2021 tarihleri arasında TÜYAP Kongre ve Fuar Merkezi’nde düzenlenecek.

Tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 pandemisi nedeniyle yurtiçi ve yurtdışında birçok fuar iptal edilirken, WoodTech geleneği bozmayarak tüm sektörün her zamanki gibi buluşma noktası olacak. Her yıl olduğu gibi bu yıl da tüm üyeleriyle fuara katılım sağlayacak olan AİMSAD, bünyesinde bulunan sektörün en güçlü ve büyük firmalarıyla fuara yön verecek.

Geçen yıl da iptal kararı alınmayarak pandemi koşullarında TÜYAP çatısı altında yüz yüze gerçekleştirilen ilk fuar olarak adını tarihe yazdırmayı başaran WoodTech, tüm katılımcılardan tam not almayı başarmıştı.

Pandemi şartlarında nasıl fuar düzenleneceği konusunda dünyaya örnek olan WoodTech, geçtiğimiz yıl edindiği tecrübeyle, bu yıl çok daha başarılı bir fuara imza atacak.

AİMSAD önderliğinde organize edilen fuarda, yeni nesil fuarcılığın ne demek olduğu bir kez daha net bir şekilde ortaya konulacak. WoodTech Fuarı’na katılım sağlayacak olan AİMSAD üyesi firmalar son teknolojilerle üretilmiş ürün ve hizmetleriyle geçmiş yıllar da olduğu gibi yine fuarın en çok ziyaret edilen stantlarına sahiplik edecek.

Ulusal ve uluslararası şirketler için önemli bir iş birliği platformu

Üreticilerle, yerli ve yabancı profesyonelleri bir araya getiren WoodTech, aynı zamanda ulusal, bölgesel ve uluslararası şirketler için önemli bir iş birliği platformu olma özelliği de taşıyor. WoodTech katılımcıları, önceki senelerde olduğu gibi bu sene de destek paketlerinden yararlanabilecekler. Bu kapsamda, Ticaret Bakanlığı’nın Yurtiçi Nitelikli Fuar Teşvik listesine dahil edilen WoodTech 2021 Fuarı’na katılım sağlayanlar maksimum 98 bin TL olmak üzere ödemelerinin yüzde 50’sine teşvik alabilecekler. Teşvik başvuruları fuar gerçekleştikten sonraki üç ay içerisinde DYS sistemi üzerinden online olarak gerçekleştirilebilecek ve öncesinde herhangi bir başvuru yapılması gerekmeyecek. Bu desteklere ek olarak, katılımcılar Ticaret Bakanlığı nezdinde birçok farklı ülkeden getirilecek uluslararası alım heyetleri ile de görüşme fırsatları yakalayacaklar.

Geçen yılın memnuniyet oranı yüzde 73

Geçtiğimiz yıl WoodTech ile ilgili katılımcılar arasında yapılan ankete göre; katılımcıların memnuniyet oranı yüzde 73 olarak belirlendi. Ayrıca, fuar sırasında sipariş alma oranı yüzde 56 olurken, fuar sonrasında sipariş alma oranı yüzde 63 seviyelerine çıktı. Aralarında İsviçre, Kuveyt, Almanya, Belarus, ABD, Hindistan, Birleşik Krallık, Hong Kong ve İtalya’nın da yer aldığı toplam 60 ülkeden ziyaretçi ağırlayan fuara pandemi sınırlamalarına rağmen 6 bin 382 kişi katılım sağlamıştı.


takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram beğeni satın al twitter takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al takipci33.com