Ana Sayfa AİMSAD Faaliyetleri Birleşik Krallık’ta güçlü iş birliği

Birleşik Krallık’ta güçlü iş birliği

30

Ağaç işleme makine sektörünün çatı kuruluşu AİMSAD, Birleşik Krallık’ın en önemli yayın organlarından biri olan Furniture and Joinery Production Dergisi ile hayata geçirdiği yeni iş birliği ile hem AİMSAD’ı hem Türk ağaç işleme makine sektörünü hem de üye firmaları ilgili ülkede tanıtacak.

Üyelerinin özellikle yeni ihracat pazarı arayışlarına destek olacak farklı birçok önemli projeye imza atan AİMSAD, bu doğrultuda hayata geçirdiği proje, çalışma ve iş birliklerine 2022 yılında da ara vermeden devam ediyor.

AİMSAD bu çalışmaları kapsamında, ağaç işleme makine sektörü açısından önemli pazarlardan biri olan ve yıllık 300 milyon dolar seviyesinde ağaç işleme makinesi ithalatı gerçekleştiren Birleşik Krallık’ın en önemli yayın organlarından biri olan Furniture and Joinery Production Dergisi ile bir iş birliği gerçekleştirdi.

AİMSAD REKLAMLARI YAYIMLANACAK

Söz konusu bu iş birliği çerçevesinde; AİMSAD’ın yıl boyunca ilgili dergide dernek reklamları ve Türk ağaç işleme sektörü ile ilgili öne çıkan haberler yayımlanacak. Bununla beraber, bireysel olarak tanıtım yapmak isteyen AİMSAD üyeleri için de özel bir reklam anlaşması yapıldı. İlgili anlaşma ile AİMSAD üyeleri kendileri için özel fiyat tarifleriyle ilan verebilecekler.

AĞAÇ İŞLEME MAKİNE SEKTÖRÜ BİRLEŞİK KRALLIK’TA TANITILACAK

AİMSAD ile Furniture and Joinery Production Dergisi arasında hayata geçirilen bu önemli iş birliği ile ilgili bir değerlendirmede bulunan AİMSAD Genel Sekreteri Arif Onur Kaçak; üye firmaların lehine olacak ve özellikle ihracat rakamlarının artmasına katkı sağlayacak çalışmalara büyük önem verdiklerinin altını çizdi. Gerek üye firmaların gerekse tüm Türk ağaç işleme makine sektörü için önemli birçok iş birliğine imza attıklarını hatırlatan Arif Onur Kaçak; “AİMSAD olarak bu doğrultudaki iş birliklerimize bir yenisini daha ekledik. Sektörümüzün en büyük alternatif pazarlarından biri olan Furniture and Joinery Production Dergisi ile çok önemli bir iş birliğini hayata geçirdik. Bu anlaşma ile hem AİMSAD’ı, hem sektörümüzü hem de üyelerimizi Birleşik Krallık’ta tanıtma fırsatı yakalayacağız” diye konuştu.

Önceki İçerikAğaç işleme makinesi sektörü hiç durmadan ihracat yapamaya devam ediyor
Sonraki İçerikAİMSAD üyeleri www.turkishwoodworkingmachinery.com ile ihracat pazarlarını çeşitlendiriyor