Ana Sayfa AİMSAD Faaliyetleri Cairo Woodshow Fuarı’ndan AİMSAD üyelerine özel teklifler

Cairo Woodshow Fuarı’ndan AİMSAD üyelerine özel teklifler

16
Cairo WoodShow 2019 Cairo Egyptƒ–Z"jU

15-18 Aralık 2022 tarihleri arasında Mısır’ın Kahire kentinde düzenlenecek olan Cairo Woodshow Fuarı, AİMSAD üyelerine özel teklifler sunuyor.

AİMSAD’ın temsilcisi olduğu Cairo Woodshow Fuarı 15-18 Aralık 2022 tarihleri arasında Mısır’ın Kahire kentinde gerçekleştirilecek.

AİMSAD’ın temsilcisi olduğu fuarda, minimum 24 metrekare stant alan AİMSAD üyesi firmalara özel metrekare birim ücreti uygulanacak. Ayrıca söz konusu rakama, bir firma temsilcisinin gidiş-dönüş uçak bileti, bir firma temsilcisi için 4 gece konaklama, bir firma temsilcisinin vize masrafları, maksimum 10 metreküpe kadar çift yön lojistik ve standart stant dekorasyonu hizmetleri de dahil edilecek.

Ayrıca, 24 metrekare ve katları şeklinde yer alınması durumunda lojistik dışındaki uçak, otel ve vize gibi hizmetlerden faydalanabilecek kişi sayısı da aynı oranda arttırılacak. Cairo Woodshow Fuarı ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak isteyen firma temsilcilerinin aimsad@aimsad.org adresine mail atmaları gerekiyor.

Suudi Arabistan, Suriye, Sudan, Fas, Libya, Cezayir, Güney Sudan, Ürdün, Lübnan, Kuveyt gibi Afrika kıtasının güçlü ülkelerinden ziyaretçi bekleyen fuarın yüzde 22’lik bir bölümünü ağaç işleme makine sanayisinde hizmet veren firmalar oluşturuyor. Kuzey Afrika’nın önde gelen fuarlarından olan Cairo Woodshow Fuarı’nı yapı malzemeleri tedarikçileri ve bayileri, mobilya üreticileri, mimarlar, distribütörler, makine üreticileri ve satıcıları, parke firmaları ziyaret ediyorlar. Fuar, özellikle Kuzey Afrika bölgesinden 10 binden fazla seçkin ticaret uzmanına firmaların son teknoloji ürün ve hizmetlerini tanıtma imkanı sunuyor. Ağaç sektöründen önemli firmalarla bağlantı kurulacak fuara katılım sağlayan firmalar bölgenin ihtiyaç ve trendlerini de yakından gözlemleyebilecek.

Önceki İçerikDış ticaret açığı yüzde 147 arttı
Sonraki İçerikAİM sektörü dış ticaret fazlası verme geleneğini bozmuyor