Ana Sayfa AİMSAD Faaliyetleri Dinçmak’a Polonya’dan altın madalya

Dinçmak’a Polonya’dan altın madalya

72

Dinçmak, eylül ayında Polonya’nın Poznan şehrinde düzenlenen DREMA 2022 Uluslararası Ahşap ve Mobilya Makineleri Fuarı kapsamında yapılan yarışmada TORMAT.JOKER makinesi ile altın madalya ödülü kazandı.

Dinçmak, her sene eylül ayında Polonya’da düzenlenen DREMA 2022 Uluslararası Ahşap ve Mobilya Makineleri Fuarı kapsamında katıldığı yarışmadan önemli bir ödülle ayrıldı. Dinçmak tarafından üretilen, 4 Eksen CNC işleme merkezi ağaç torna makinesi TORMAT.JOKER, altın madalya ödülüne layık görüldü.

Aldıkları ödül ile ilgili bir değerlendirme de bulunan Dinçmak Ar-Ge Müdürü Umut Dinç; “Söz konusu yarışma sektörel olarak ayrılan ürünler içerisinden her sene en iyinin seçildiği bir yarışma. Bu bağlamda ürünümüz TORMAT.JOKER 2022 yılı kapsamında, sektörünün en iyi makinesi seçilmiş oldu. Yenilikçi, yaratıcı ve modern ürünlerin karşılaştırıldığı bu yarışmada rekabet, kalite, teknoloji ve fayda değerleri ile pazarda öne çıkan ürünler karşılaştırılıp, kazanan ürünler altın madalya ile ödüllendiriliyor. Bu sayede yarışma ortamı ile rekabet sağlanıp sektörün gelişmesine doğrudan katkı sağlanıyor. Aslında yarışmaya katılmamız için Polonya bayimiz bizleri teşvik etti. Hali hazırda yaklaşık 30 farklı firmada birden fazla makinemiz sorunsuz çalışmakta. Her memnun müşteri bizler için referans oluşturuyor. Bayimiz böyle bir ödülün alınması halinde makinemizin katma değerinin çok artacağını aktardı. Biz de onlarla hem fikir olarak katılım şartlarını yerine getirerek başvuruda bulunduk. Daha sonrasında süreç bizler için çok iyi ilerledi ve ödülü kazandık” diye konuştu.

Önceki İçerikAİMSAD, üye firmalarıyla beraber Lesdrevmash Fuar’ına katıldı
Sonraki İçerikUnimak’ın dördüncü lokasyonu Michigan oldu