Fuarda modern dekoratif kapıların yanı sıra teknolojik modeller de sergilenecek. Mobil uygulamalarla uyumlu kapılar, anahtar kaybetme problemine son verecek parmak izi ve şifreyle açılan kapı kilitleri ve elektronik kapı dürbünleri de fuarda dikkat çekecek ürünler arasında yer alıyor.

Demos Fuarcılık tarafından organize edilen, 200’e yakın firmanın katılacağı 10. Uluslararası Kapı Fuarı’nda 1500’ün üzerinde farklı ürün sergilenecek. Bu yıl 14-17 Ocak tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek fuara yurtdışında 70’in üzerinde ülkeden ziyaretçi bekleniyor. Uluslararası Kapı Fuarı, 2006 yılından bu yana Demos Fuarcılık tarafından düzenlenerek, sektördeki potansiyelin ve ticaret hacminin artmasını sağlıyor.

Dekoratifi de var, hırsız savarı da

Klasik görünümlü kapılardan sıkılan ev sahipleri için zevklerine uygun dekoratif kapı modelleri, dışarı çıkınca aklı evde kalanlar için son teknoloji ürünü dijital dürbünlü ve şifreli kapılar da 10.Uluslararası Kapı Fuarı’nda ziyaretçileri bekliyor. Maymuncukla açmaya, zorlamaya, yüksek sıcaklığa ve delmeye karşı en yüksek güvenlik seviyesine sahip teknolojik kapılar fuarın gözdesi olmaya aday.

Anahtar teslimi ‘kapı fabrikası’ kuran firmaların da boy göstereceği fuarda ahşap kapı, çelik kapı, mobilya kapı, otomatik kapı sistemleri, kilit kapı kolu ve menteşenin yanı sıra kapı üretiminde kullanılan ahşap işleme makinaları, kapı üretim teknolojileri ile kapı ve mobilya yan sanayinde kullanılan malzemeler de yer alacak. Fuar, 3 bini yabancı, 15 bini yerli toplam 18 bin ziyaretçiye ev sahipliğe yapacak. İnşaat ve mobilya sektörünün de yakından takip ettiği 10. Uluslararası Kapı Fuarı, İstanbul Fuar Merkezi 9-10-11 numaralı salonlarda misafirlerini ağırlayacak.