Ana Sayfa Sektörel Haberler İTSO üyesi mobilyacılar Milano yolcusu

İTSO üyesi mobilyacılar Milano yolcusu

1

İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO), her yıl çok sayıda mobilyacının talep gösterdiği İtalya Milano’daki “Salone del Mobile Milano” mobilya fuarına yönelik 11-14 Nisan 2019 tarihleri arasında yurt dışı iş gezisi düzenliyor.

İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO), dünyanın en prestijli mobilya fuarlarından bir tanesi konumunda bulunan “Salone del Mobile Milano” Milano Mobilya Fuarı’na uçak kaldırıyor. Organizasyonla ilgili açıklamalarda bulunan İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Yavuz Uğurdağ, “Sektöründe öncü konumda bulunan İnegöllü mobilyacılarımıza yönelik olarak yurtdışı fuar gezilerimizi sürdürüyoruz. Dünyanın en prestijli fuarlarından bir tanesi olan İtalya Milano ‘Salone del Mobile Milano’ Mobilya Fuarına geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da odamız öncülüğünde bir gezi programı tertip ediyoruz. 11-14 Nisan tarihleri arasında gerçekleştireceğimiz gezimizde mobilyacılarımızın yeni trendleri yerinde inceleyerek gelişimleri takip etmelerine ve değişime ayak uydurmalarına destek vermek istiyoruz. 160 kişilik kontenjanla sınırlı olan programın kişi başı bedeli 960 avrodur. Program kapsamında11 Nisan tarihinde Yenişehir’den kalkacak olan özel uçakla (THY) Milano’ya hareket edilecek ve 14 Nisan tarihinde geri dönüş yapılacaktır. Gezimizin, katılacak olan üyelerimize hayırlar getirmesini temenni ediyorum” dedi.

Başkan Uğurdağ, organizasyonun Notus Turizm ve Atakan Turizm iş birliğiyle gerçekleştirileceğini sözlerine ekledi. Milano Yurtdışı iş gezisi hakkında ayrıntılı bilgi Odanın www.itso.org.tr web sitesi üzerinden edinilebilir.

Önceki İçerikTÜİK, 2019 yılı Şubat ayı ekonomik güven endeksini açıkladı
Sonraki İçerikİhracatçıların hedefi Çin pazarı