Kayseri Mobilya Sanayiciler Derneği (KAYMOS) ikinci olağan genel kurulu yapıldı. Genel Kurula tek liste ile giren mevcut Başkan Yakup Deveci, güven tazeleyerek yeniden başkan seçildi.

Ommer Otel’de gerçekleştirilen Genel Kurulda Divan Başkanlığı’nı mobilya sektöründe faaliyet gösteren ve aynı zamanda Kayseri Ticaret Odası Meclis Üyesi de olan Hacı Çevikel yaptı. Çevikel, yapılacak genel kurulun hayırlı olması dileğiyle başladığı konuşmasında 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı da kutladı. Divan Başkanı Çevikel daha sonra “Atatürk ve silah arkadaşlarının yanı sıra, şehitlerimiz, benim liderim Başbuğ Alpaslan Türkeş ve aynı zamanda 15 Temmuz şehitleri için de herkesi saygı duruşuna davet ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Genel kurulda daha sonra mevcut yönetimin faaliyet raporu okundu. Seçime tek liste ile giren mevcut Başkan Yakup Deveci, dernek üyelerinin desteğini alarak başkan seçildi.

Genel kurula katılan herkese teşekkür eden Deveci, “Bana bu görevi bir kez daha layık gören yol arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Bundan sonra da sektörümüz, şehrimiz ve ülkemiz için çalışmaya devam edeceğiz. Amacımız ülkemize ekonomik katkı sunmak, şehrimizi geliştirmek ve aynı zamanda istihdam sağlamaktır. Bu amaçla Cumhuriyetimizin kuruluşunu kutladığımız bu günlerde yenden arkadaşlarımızla birlikte gayret göstereceğiz.” dedi.

haber_copy

İŞTE KAYMOS’UN YENİ YÖNETİMİ

Diğer yandan yapılan seçimin ardından Yakup Deveci başkanlığındaki KAYMOS’ta yeni yönetim şu isimlerden oluştu: Başkan Yardımcısı Şaban Andaç, Genel Sekreter Yavuz Öztürk. Yönetim Kurulu üyeleri: Suat Dur, Tuncay Sabuncu, M. Akif Çöl, Hasan Arapoğlu, Doğan Baykan, İsmail Emek, Şakir Alparslan. Denetim Kurulu: Mustafa Andaç, Hasan İlbasmış, Serkan Kurt. Disiplin Kurulu: Veli Lekesiz, Fatih Yıldız, Adem Nergis.