13-16 Nisan 2017 tarihleri arasında yerli ve yabancı markaları bir araya getirmeyi amaçlayan bayilik fuarı Franchise Expo Eurasia, Antalya Expo Center’da düzenlenecek. Arı Fuarcılık tarafından bu yıl ilki gerçekleştirilecek olan fuara başvurular sürüyor. Fuar, ilk yılı olmasına rağmen, KOSGEB tarafından desteklenerek teşvik kapsamına alındı. Katılımcı firmalar KOSGEB’den destek alabilecekler.

Franchise Expo Eurasia 2017 – Antalya Bayilik Fuarı’na katılacak gıda, hizmet, emlak, iklimlendirme, eğitim, telekom-bilişim, züccaciye, enerji, tekstil-hazır giyim, kuru temizleme, kişisel bakım-medikal ürünler, büyük mağazacılık, takı-aksesuar, ayakkabı, mobilya, turizm, otomotiv ve enerji gibi farklı alanlardan yatırımcılar KOSGEB’in destek programlarından yararlanabilecek. Buna göre fuar için KOSGEB’e başvuran firmalar metrekare başına 100 TL’ye varan KOSGEB desteği alabilecek.

Firmalar İçin Önemli Bir Destek

KOSGEB’in desteğinden dolayı mutlu olduğunu belirten Arı Fuarcılık Genel Müdürü Savaş Kemal Burkay, ‘’Bu yıl Franchise Expo Eurasia’nın ilkini gerçekleştiriyoruz. İlk yılımızda devlet desteği almaktan çok memnunuz. KOSGEB’in desteğinin özellikle yeni franchise vermeye başlayan firmalar için çok önemli olduğunu belirtmeliyim. Bu destek ile bayilik sistemini geliştirecek firmalar hem motive edilecek hem de ekonomik destek almış olacaklar.’’ dedi.

Fuar hakkında detaylı bilgi için www.franchiseurasia.com ya da www.antalyabayilikfuari.com adresini ziyaret edebilirsiniz.