Mobilya Aksesuar Sanayicileri Derneği (MAKSDER), TÜYAP Ağaç Makineleri ve İntermob Fuarı kapsamında düzenlediği “Birliktelik Kokteyli”nde sektörü bir araya getirdi.

24 Ekim 2016 tarihinde TÜYAP Palas Oteli’nde gerçekleştirilen kokteyle, mobilya sektöründeki kuruluş ve dernek başkanları ile temsilcilerinin yanı sıra üyeleri ve misafirleri de katıldı. Kokteyle AİMSAD’ı temsilen ise Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Sabri Erol, Genel Sekreter Vekili Arif Onur Kaçak ve Mali ve İdari İşler Sorumlusu Ezgi Kurt katılım sağladı.

Davette MAKSDER Yönetim Kurulu Başkanı Tekin Çınar yaptığı konuşmada, ülkemizin son dönem- lerde yaşamış olduğu sıkıntılı günlerden dolayı fuara beklenen ilginin olmayacağı endişesini taşıdıklarını, fakat fuarın ilk iki gününde gelen ziyaretçi sayısının gelecek için umutlarını güçlendirdiğini belirtti. Aynı çatı altında, birlikte tüm bu zorlukları aşarak ülkemizi 2023 yılı hedeflerine ulaştıracaklarına olan inancını ifade ederek tüm konuklara katılımlarından dolayı teşekkür etti. Konuşmasından sonra Tekin Çınar, İDDMİB Yönetim Kurulu Başkanı Rıdvan Mertöz ve TÜYAP Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Ünal’a birer plaket sundu.