Dünyanın en önemli ve en büyük fuarı kabul edilen Imm Köln Mobilya ve Dekorasyon Fuarı 16-22 Ocak 2017 tarihleri arasında düzenlenecek. IMM Köln Fuarı, 60’dan fazla ülkenin katılımıyla gerçekleşecek.

IMM fuarı, Dünyanın en önemli ve en büyük fuarı kabul edilen Imm Köln Mobilya ve Dekorasyon Fuarı 16-22 Ocak 2017 tarihleri arasında düzenlenecek. IMM Fuarı, 60’dan fazla ülkenin katılımıyla gerçekleşecek. 1000’nin üzerinde firmanın mobilya, aksesuar ve dekorasyonu ile ilgili trendlerinve yeniliklerin katılımcılara sunulacağı IMM Fuarı’na yaklaşık olarak 100 bin sektör profesyonelinin katılımını bekleniyor. IMM Fuarı kapsamında Mutfak ve banyo mobilya ve dekorasyon ürünleri, yatak odası ve oturma odası mobilyaları, mobilya aksesuarları, mobilya parça ve malzemeleri, yatak ürünleri, kanepeler, sandalyeler ve koltuk takımları, mobilya bağlantı elemanları, aydınlatma malzemeleri ve ahşap işleme makineleri sergilenecek.

Heimtextile Fuarı

Heimtextil Fuarı, 10-13 Ocak 2017 tarihleri arasında Almanya’nın Frankfurt kentinde düzenlenecek. Uluslar arası ev Tekstil Fuarı olarak sektörün en önemli etkinliklerinden kabul ediliyor. Açılış ve kapanış saatleri: 09:00-18:00 arası olan Heimtekstile Fuarı, birçok ürünün sergilenmesine fırsat tanımakla beraber, sektörün performansını ve ihracat gücünü de belirleyici bir fuar olma özellğine sahip. Ayrıca fuar, her sene ev, otel ve restoran tekstili trendlerine yeni bir bakış açısı getip, sosyal değişimleri, moda eğilimlerini takip ederek, trendleri belirlemeye da yardımcı oluyor.

Heintextil Fuarı’da sergilenen başlıca ürün grupları ise; Ev tekstil ürünleri ve aksesuarları, perdelik ve döşemelik kumaşlar, duvar kağıtları ve duvar kaplamaları, perde, aksesuar, güneş koruma sistemleri, broderi nakış, mobilya kumaşları ve derileri, yatak ekipmanları, havlu ekipmanları, banyo paspasları ve halıları, banyo perdeleri ve aksesuarları, masa örtüleri, masa aksesuar ve dekorasyon malzemeleri, mutfak tekstili şeklinde sıralanabilir.