Sektörel Haberler

Sektör liderleri TIMTOS Hybrid 2021’de buluşuyor

Sektör liderleri TIMTOS Hybrid 2021’de buluşuyor

Pandemi sonrasında takım tezgahları sektörüne yönelik ilk hibrit fuar olan TIMTOS 2021 Taipei Uluslararası Takım Tezgahı Fuarı 15-20 Mart 2021 tarihleri arasında düzenlenecek. Fuarla ilgili son gelişmeleri ve detaylı bilgileri paylaşmak üzere organizatörler, Tayvan Dış Ticareti Geliştirme Konseyi (TAITRA) ve Tayvan Makine Endüstrisi Derneği (TAMI) 20 Ocak’ta bir basın toplantısı ve CEO paneli düzenlediler. Takım Tezgahları endüstrisinin önde gelen isimleri ‘Pandemi Sonrası Dönemde Akıllı Makine Endüstrisini Yeniden Yapılandırma’ konulu CEO Panelinde konuşmalar gerçekleştirdiler.

Tüm konuşmacılar, TIMTOS’un küresel takım tezgahı endüstrisine olumlu bir etki yapacağını, özellikle de geçtiğimiz yılın ilk yarısında bir düşüş yaşamakla birlikte, ikinci yarısında bir şekilde toparlanan Tayvan takım tezgahı endüstrisine olan güveni artırabileceği konusunda hemfikir oldular. TAITRA Başkanı James Huang, pazardaki benzersiz değişikliklerin ve endüstriyel dönüşüme katkıda bulunan teknolojik gelişmeye yönelik artan talebin, TIMTOS katılımcılarının geliştirdiği yeni ürünlerde görülebileceğini belirtti.

Tayvan’ın pandemi mücadelesi üreticileri çekecek

TAMI Başkanı Pa-Hsi Ko, Tayvan’ın pandemiyle mücadele kapasitesinin, yurtiçi ve yurtdışından önde gelen üreticileri TIMTOS’a katılmaya çeken ana unsur olduğuna da dikkat çekti. Bu yıl yerli üreticilerin yanı sıra uluslararası lider üreticilerin de katılımıyla gerçekleşecek olan TIMTOS, Tayvan’ın akıllı makinelerinin ve akıllı üretiminin başarılarını sergilemek için önemli bir platform olacak. Tüm dünyadan sektör temsilcilerinin gözü Mart ayında TİMTOS’un üzerinde olacak. Fuarla ilgili güncel bilgilere www.timtos.com.tw adresinden ve sosyal medya hesaplarından erişilebilecek. 


takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram beğeni satın al twitter takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al takipci33.com