Teknomak, İtalyan SCM Group ailesinden Casadei Busellato ile 2016 Mayıs itibarıyla yaptığı mümessillik anlaşmasıyla, Türkiye’de markanın tüm ürün grubunun tek ve tam yetkili satış ve satış sonrası hizmetlerini sağlayacak.

Teknomak, hizmet kalitesini arttırmak amacıyla mobilya imalat makineleri, kesici takımlar, yedek parça ve teknik servis hizmetlerinde alternatif oluşturulmak ve çeşitlilik getirilmek için yaptığı çalışmalara hız veriyor. Sektörde 2002 yılından bu yana faaliyet gösteren Teknomak, 2016 Mayıs itibarıyla ağaç işleme makinaları sektörünün söz sahibi firmalarından İtalyan SCM Group ailesinden Casadei Busellato ile Türkiye’de tüm ürün grubunun tek ve tam yetkili satış ve satış sonrası hizmetlerinin sağlanması üzerine mümessillik anlaşması yaptı.

2015 Haziran itibarıyla İtalyan SCM Group ile tüm ürün grubunun satış ve satış sonrası hizmetlerinin sağlanması üzerine mümessillik anlaşmasına imza atan Teknomak, SCM Group kalitesini, yenilikçi çözümlerini, daha ekonomik ve özelleştirilmiş çözümlerle sunan Casadei Busellato ile pazardaki etkinliğini arttırmayı hedefliyor. SCM Group’un her tür imalata dönük makine grubunu yine SCM Group kalitesiyle bünyesinde bulunduran Casadei Busellato, Teknomak Makine ile oluşturduğu iş birliği ile her iki firmanın da ortak vizyonu olan ‘doğru müşteriye, doğru çözümü’ ilkesi de hayata geçirmeyi amaçlıyor.

Bir mobilyanın ve ağacın işlenmesinde gereksinim olan her türlü makine ve kesici takımın ithalatını yapan Teknomak, her türlü makinenin tekil alımlardan makine parkuru proje teslimine kadar her ürün gamında çözüm kolaylığı sağlamak ve grup firmasının esnekliğini müşterilerine yansıtmayı hedefliyor. Tüm SCM Group makine ürün gamını Casadei Busellato markası ile mümesillik anlaşmasının ilk gününden itibaren müşterilerine salt satış yerine, ‘en doğru çözüm’ odaklı yaklaşımı sunuyor.

‘Her zaman yeniliğin takipçisi’ olma parolasıyla daha iyi hizmet verebilmek için yola çıkan Teknomak, sektörde sıfır ve ikinci el mobilya imalat makineleri ithalatı, yedek parça ve teknik servis hizmetleri, her türlü kesici takımlar konusunda dünyada öncü firmaların temsilciliğini yapmaya ve ithal ettiği markalara yenilerini eklemeye devam ediyor. En küçüğünden en büyüğüne son teknolojili profesyonel hatlara kadar çözümler sunan ve mühendislik bakış açısıyla çalışmalar yapmayı prensip haline getirdiğini bildiren Teknomak, gün geçtikçe artan referansları ve onlardan aldığı destekle sayısı giderek artan dünya lideri firmalar ile çalışmaya ve bayi ağını büyütmeye devam etmeyi hedefliyor. Yalnızca teknik servis kökenli olmayan ve bünyesinde ayrıca saha satış ekibi ve güçlü stoğuyla kesici takımlar departmanı da barındıran Teknomak, müşterilerinin ihtiyaç duyabileceği tüm kesici takımlar ürün gamında dünyaca tanınan markalarıyla direkt satış, bayi ağıyla yerinde satış ve teknik destek hizmetleri veriyor.