Ana Sayfa Sektörel Haberler TÜMSİAD’tan mobilyacılara Autocad sertifikası…

TÜMSİAD’tan mobilyacılara Autocad sertifikası…

121
Google search engine

Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Bingöl Şubesi tarafından düzenlenen Autocad (Bilgisayar Destekli Proje Çizimi) Eğitimi kapsamında mobilya imalat işletmecilerine sertifikaları verildi.

ÜMSİAD Bingöl Şubesi’nde düzenlenen sertifika törenine TÜMSİAD Bingöl şube Başkanı Celal Hakan Alimoğlu, Bingöl Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Teknik Müdür Yardımcısı Selahattin Demirel, TÜMSİAD Bingöl Şube yönetim kurulu üyesi Rıdvan KOÇ, şube sekreteri Ergin Günerigök ve mobilya imalat işletme sahipleri katıldı.

Törende mobilya işletmecilerine sertifikaları takdim edildi. Mobilya imalatçılarına iş hayatlarında başarı dileklerinde bulunan TÜMSİAD Bingöl Şube Başkanı Celal Hakan Alimoğlu, bu eğitimi alarak bilgi ve tecrübelerini arttırmaya çalıştıkları için kendilerini tebrik etti ve sertifikalarının hayırlı olması temennisinde bulundu. Alimoğlu, Bingöl’ün gelişmesine ve kalkınmasına katkıda bulunacak olan bu tür eğitimleri düzenlemeye devam edeceklerini belirtti. Bingöl Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Teknik Müdür Yardımcısı Selahattin Demirel de aynı şekilde hayırlı olması temennisinde bulunarak Bingöl için bu hizmetlere devam edeceklerini söyledi.

Sertifika töreninin ardından katılımcılara çiğköfte ikram edildi.

Önceki İçerikKredi yapılandırmasında “faiz” oyununa dikkat!
Sonraki İçerikBakan Ağbal’dan esnafa güven veren açıklama