Sektörel Haberler

Tüyap Fuarcılık Grubu’nun yeni İcra Kurulu Başkanı Zeynep Ünal Öztop oldu

Tüyap Fuarcılık Grubu’nun yeni İcra Kurulu Başkanı Zeynep Ünal Öztop oldu

2013 yılından beri Tüyap Fuarcılık Grubu bünyesinde Stratejik Pazarlama, Yurt Dışı Satış ve Operasyonlar Genel Müdür Yardımcısı olarak görevini sürdüren Zeynep Ünal Öztop, İcra Kurulu Başkanı görevine getirildi.

Zeynep Ünal Öztop, Tüyap Fuarcılık Grubu İcra Kurulu Başkanı görevine getirildi. Robert Kolej mezunu olan Zeynep Ünal Öztop, 2006 yılında Koç Üniversitesi’nde işletme ile ekonomi bölümlerinde lisans eğitimini, London Business School’da işletme yüksek lisans eğitimini tamamladı. Tüyap’a katılmadan önce uluslararası danışmanlık şirketleri Deloitte Consulting ve Boston Consulting Group’ta yedi sene boyunca yönetim danışmanı olarak görev aldı.

2013’ten bu yana Tüyap Fuarcılık Grubu’nda birçok yeniliğe imza atan Zeynep Ünal Öztop, fuarcılık sektörünün içinden geçtiği hızlı dönüşüme ayak uyduracak dinamik bir icra kurulu yapısı ile “Çeviklik Ofisini” hayata geçirerek Tüyap’ın sektördeki lider konumunu güçlendirecek çalışmalarını sürdürecek.


takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram beğeni satın al twitter takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al takipci33.com