Ana Sayfa AİMSAD Faaliyetleri Unimak’ın dördüncü lokasyonu Michigan oldu

Unimak’ın dördüncü lokasyonu Michigan oldu

165
Google search engine

Yurt içi yatırımlarının yanı sıra yurt dışındaki müşterilerine de yakın olmak için Kuzey Amerika’nın farklı ülkelerinde yatırım yapan Unimak’ın dördüncü lokasyonu Amerika Michigan oldu.

Unimak, yurt dışına yönelik yapmış olduğu yatırımlara bir yenisini daha ekledi. 2018 yılında yapmış olduğu yatırımla Kanada’nın Ontario eyaletinin Toronto şehrinde showroom, ofisler ve deposunun bulunduğu 2 bin metrekare kapalı alandaki faaliyetlerine devam eden Unimak’ın yeni adresi Michigan oldu. Unimak dördüncü lokasyonunu olarak Amerika’nın Michigan eyaletinin Grand Rapids şehrinde yine showroom, depo ve ofislerinin bulunduğu yeni adresinden de faaliyetlerine devam ediyor.

Unimak yetkilileri tarafından konuyla ilgili yapılan açıklamada; “Unimak, dünya ticaretinin ve pek çok teknolojinin kaynağı olan Amerika Birleşik Devletleri’nde Made in Türkiye etiketli makinelerini sunuyor. Biz sürekli gelişme felsefesi doğrultusunda büyümeyi amaç edinen bir firmayız. Minimum stok ile doğru zamanda doğru ürünü üretmeyi amaçlayarak, üretim süreçlerini ve operasyonlarını daha yalın hale getirmeye çalışıyoruz. Bu yöntem ile planlama sürecini basitleştirerek üretimdeki değişkenliği dengeliyoruz. Aynı zamanda uluslararası üretim ve pazarlama ağını geliştirmeye, dijital değişim faktörleri ile akıllı üretim sistemini ortaya çıkararak her geçen gün ürün yelpazesini genişletiyoruz” denildi.

Önceki İçerikDinçmak’a Polonya’dan altın madalya
Sonraki İçerik“Zengin ürün çeşitliliği dünyanın her tarafından fuarımıza olan ilgiye büyük bir katkı sağlıyor”