Ana Sayfa AİMSAD Faaliyetleri Woodtech Fuarı 9 Ekim’de kapılarını açmaya hazırlanıyor

Woodtech Fuarı 9 Ekim’de kapılarını açmaya hazırlanıyor

108
Google search engine

34. WoodTech-Uluslararası Ağaç İşleme Makineleri, Kesici Takımlar, El Aletleri Fuarı, 9 Ekim 2021 tarihinde TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde kapılarını açmaya hazırlanıyor.

Reed Tüyap tarafından eşzamanlı olarak düzenlenen 34. WoodTech-Uluslararası Ağaç İşleme Makineleri, Kesici Takımlar, El Aletleri Fuarı ve 23. İntermob–Mobilya Yan Sanayi, Aksesuarları, Orman Ürünleri ve Ahşap Teknolojisi Fuarı, 9 Ekim 2021 tarihinde TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi, Büyükçekmece, İstanbul’da kapılarını açmaya hazırlanıyor.

REED TÜYAP tarafından AİMSAD iş birliğiyle düzenlenen WoodTech Fuarı’nda ahşap ve mobilya yan sanayi üreticileri ve ihracatçılarıyla sektörün yerli ve yabancı profesyonellerinin bir araya gelecek. WoodTech, planlandığı tarihlerde geçtiğimiz yıllar da olduğu gibi sektörün tüm paydaşlarını eksiksiz buluşturacak.

Pazar payını artırmak isteyenler için doğru adres

WoodTech ve İntermob Fuarları, 9-13 Ekim, 2021 tarihlerinde önemli iş bağlantılarına ev sahipliği yapmaya ve yeni pazarlara açılmak ve mevcut pazar paylarını arttırmak isteyenler için etkin bir ticaret platformu olmaya devam edecek.

2021 Fuarlarına Ticaret Bakanlığı’ndan büyük destek

Woodtech ve İntermob katılımcıları, önceki senelerde olduğu gibi, bu sene de çeşitli destek paketlerinden faydalanabilecekler. Bu desteklere ek olarak, Ticaret Bakanlığı nezdinde birçok farklı ülkeden getirilecek uluslararası alım heyetleri ile de görüşme fırsatları yakalayacaklar.

Business Connect Programı ile yüz yüze ve online ortamda bağlantıda kalın

Ayrıca katılımcı ve ziyaretçilerin ihtiyaçlarına özel olarak oluşturulan Business Connect platformu ile katılımcı ve ziyaretçiler hem online hem de fiziksel ortamlarda etkinliklere katılım sağlayabilecekler. Katılımcı ve ziyaretçiler fuar sonrası, altı hafta boyunca online olarak fuarı ziyaret edebilecekler.

Önceki İçerikYeni kararla yatırım teşvik belgesi muafiyetlerinde değişiklik yapıldı
Sonraki İçerik“29 Haziran kararını olumlu bir başlangıç olarak görüyoruz”