Ana Sayfa AİMSAD Faaliyetleri WoodTech ve İntermob için geri sayım başladı!

WoodTech ve İntermob için geri sayım başladı!

42

Avrasya’nın en büyük ağaç işleme makinesi, mobilya yan sanayi ve ahşap endüstrisi fuarlarına geri sayım başladı. 32’inci WoodTech ve 22’inci İntermob fuarları, 12 Ekim-16 Ekim’de Tüyap Kongre ve Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek.

ReedTüyap tarafından düzenlenen 32. Ağaç İşleme Makineleri, Kesici Takımlar, El Aletleri Fuarı WoodTech ve 22. Uluslararası Mobilya Yan Sanayi Aksesuarları, Orman Ürünleri ve Ahşap Teknolojisi Fuarı İntermob, 12-16 Ekim 2019’da ziyaretçilerini Tüyap Kongre ve Fuar Merkezi’nde bekliyor.

Geçtiğimiz yıl 106 ülkeden 9 bin 684’ü yabancı, toplam 66 bin 587 ziyaretçiyi; 35 ülkeden 857 firma ve firma temsilciliği ile buluşturan fuarlar, bu yıl da süregelen başarısını tekrarlayarak, hem ziyaretçiler, hem de katılımcıların sektörel anlamdaki beklentilerini karşılayacak yeni iş olanaklarını sunmayı hedefliyor. Sektörün Avrasya ve Türkiye’deki en önemli ticari platformu olan her iki fuarda sergilenen ürün ve hizmet çeşitliliğiyle bu yıl da ziyaretçiler mobilya, dekorasyon, makine ve kimya sanayicilerinin yanı sıra mimarlar, iç mimarlar, endüstri tasarımcıları, kamu tüketiminden sorumlu satın alımcılar ihtiyaçlarını karşılama imkânına kavuşacaklar.

Yurtiçinde 41 ilden gelecek yurtiçi alım heyetleri, fuarlarda ReedTüyap davetlisi olarak ağırlanacak ve katılımcı firmalar ile buluşma imkânı bulacaklar.

Fuarların yurt dışında çok sayıda ülkede, çeşitli şekillerde tanıtımları gerçekleştiriyor.

Katılımcı ile ziyaretçiyi birleştiren platform

Fuar için e-davetiye dolduran ziyaretçiler, aradıkları ürün gruplarını girerek, bunları tedarik edebilen katılımcıları görebilecek ve bu katılımcılara randevu ve toplantı talebi gönderebilecekler. Katılımcılar, ziyaretçilerden gelen bu talepleri değerlendirip B2B toplantı programından takip edebilecek, uygun buldukları taleplere olumlu cevap vererek toplantı saatlerini ve yerlerini netleştirebilecekler.

Detaylı bilgi www.woodtechistanbul.com ve www.intermobistanbul.com adreslerinde yer alıyor. 

Sektörel güç birliği

Sektörlerinin öncü dernekleri olan AİMSAD ve MAKSDER’in işbirliği ile ReedTüyap tarafından düzenlenen WoodTech ve İntermob Fuarları katılımcılarına markalarını, hizmetlerini ve yeniliklerini tanıtma, yeni işbirlikleri kurma ve büyüyen pazarlardaki pazar paylarını genişletme fırsatı sunuyor.

2019 fuarı önümüzdeki dönemin ürün ve teknolojilerini daha yakından incelemek adına önemli bir fırsat olacak. Yatak mobilya tekstilleri, aksesuarları, kapitone ve kumaş kesme makineleri firmalarının katılımıyla her yıl olduğu gibi bu yıl da fuar kapsamında olacak. 

Promatt özel bölümü

Büyüme potansiyeli gösteren alanlarda sektörün ihtiyaçlarına cevap verebilecek şekilde kapsamını genişletmeye devam eden İntermob Fuarı bünyesinde yer alan Promatt özel bölümü, yatak imalatı yan sanayi, alanındaki nitelikli profesyoneller için çekim merkezi oldu. Katılımcı ve ziyaretçileri için uygun buluşma ortamı sağlayan özel bölüm, her yıl olduğu gibi bu yıl da beklentileri karşılayarak, sektörün ticari hedeflerini ve taleplerini merkez alan bir ticaret platformu yaratma yolunda emin adımlar atıyor.

Woodtech’de ağaç işleme makineleri, orman endüstrisi, yüzey işleme, birleştirme montaj, ambalajlama, taşıma, depolama, sipariş, ağaç ve plastik işleme makineleri yer alacak. İntermob’da ise ahşap orman ürünleri ve malzemeleri, kimyasal malzemeler, oturma grubu ve yatak üretim malzemeleri yer alacak.

Önceki İçerikAğaç işleme makineleri sektörü, 12 Ekim’de WoodTech’de buluşuyor
Sonraki İçerikBilim insanları ve sanayiciler ihracat ve inovasyonu konuşacak