Ağaç işleme makineleri, yatak yan sanayi, orman ürünleri ve mobilya yan sanayi sektörlerindeki 35 yıllık deneyiminden aldığı güç ve küresel pazarı yönlendiren yeni bir fuar yaratma hedefiyle yola çıkan All4Wood Fuarı; mayıs ayında Orta Avrupa’nın yükselen yıldızı Polonya’da kapılarını açmaya hazırlanıyor.

Türkiye’nin en önemli fuarcılık firması Tüyap Tüm Fuarcılık A.Ş tarafından geçtiğimiz yıl ilk kez Belgrad’da düzenlenen All4Wood Fuarı’nın bu yılki adresi, 16 milyar dolarlık mobilya ihracatı ile Avrupa Birliği’nin en büyük mobilya ihracatçısı konumunda olan Polonya oldu.

Katılımcılarının yüzde 80’inini Türk imalatçıların oluşturduğu All4Wood Fuarı 14-16 Mayıs 2024 tarihleri arasında, Polonya, Ptak Warsaw Expo’da organize edilecek. Fuar sektör profesyonelleri ve iş insanları için benzersiz bir deneyim sunarak, katılımcılara ve ziyaretçilere değerli iş bağlantıları kurma, yeni fırsatlar keşfetme ve sektördeki gelişmeleri yakından takip etme imkanı sağlayacak.

All4Wood Fuarı geniş bir coğrafyada ticari bağlantılar kurma fırsatı sunuyor

Ağaç işleme makineleri, orman ürünleri, yatak ve mobilya yan sanayi sektörlerindeki 35 yıllık deneyiminden aldığı güç ve küresel pazarı yönlendiren yeni bir fuar yaratma hedefiyle yola çıkan All4Wood; Avrupa’nın en gözde yatırım ve üretim destinasyonunda Avrupa’nın lider mobilya üreticileri ile geniş bir coğrafyada ticari bağlantılar kurma fırsatı sunmayı hedefliyor.

Ağaç işleme sektörüne dair her şey All4Wood’ta

All4Wood Fuarı, ağaç işlemesektöründeki en son teknolojiye sahip makinelerden doğrudan ormandan elde edilen ürünlere, mobilya yan sanayiden yatak yan sanayi ürünlerine kadar uzanan geniş bir ürün yelpazesini bir araya getirecek. Bu fuar, ağaç işleme sektöründe kullanılan her türden malzeme, mobilya tasarımı ve üretimi ile yatak endüstrisinde kullanılan en son teknoloji ürünü malzemeleri içeren zengin bir çeşitliliği sergileyecek. Fuarın, Polonya’dan olduğu kadar Almanya, Çekya, Romanya, Estonya, Litvanya, Danimarka, Belarus, Macaristan gibi bölgelerden de alım heyeti ve VIP heyetler tarafından ziyaret edilmesi bekleniyor.

AİMSAD üye firmalarıyla All4Wood Fuarı’nda olacak

Sektörün ihracat rakamlarının artması ve ihracat pazarlarının çeşitlendirilmesi için yurt dışı fuar ve organizasyonlara büyük önem veren AİMSAD, 2024 yılında da aynı sorumluluk ile hareket ediyor. AİMSAD’ın desteklediği All4Wood Fuarı yurt dışı fuarları içinde özel bir yere sahip. Yerli üreticilerin Tüyap markası altında yurt dışında organize edilen bir fuarda ikinci kez bir araya gelecek olması sektör içinde heyecan yaratıyor. Mayıs ayında düzenlenecek olan All4Wood Fuarı’nda AİMSAD ve üye firmaları gövde gösterisi yapmaya hazırlanıyor.

“All4Wood Varşova sektörün geleceğine yön veren önemli bir buluşma noktası”

All4Wood Fuarı’nın sektör trendlerini belirleme, son teknoloji makine parkurlarını inceleme ve sektördeki en yeni ürünleri keşfetme imkanı sunduğunun altını çizen Tüyap Yurt Dışı Fuarlar Genel Müdür Yardımcısı Fatih Özmert; “All4Wood Varşova, sektörün önde gelen oyuncularını, yenilikçi çözümleri ve en son teknolojileri bir araya getirecek ve sektörün geleceğine yön veren önemli bir buluşma noktası olacak. All4Wood Varşova, Polonya’da sektör profesyonelleri için iş birliği ve iş bağlantıları kurma fırsatları sunacak. Yenilikçi ürün ve hizmet sağlayıcılarıyla buluşma imkanı, yeni iş ortaklıklarının ve ticaret hacminin artmasına zemin hazırlayacak. Katılımcılarımızı ve ziyaretçilerimizi etkileyici bir deneyim, değerli know-how paylaşımlarıyla ağırlamayı dört gözle bekliyoruz. Bu yılki All4Wood Fuarı’na özellikle Avrupa’dan ilgi bekliyoruz. Polonya’nın yanı sıra Almanya, İtalya, Fransa ve İngiltere gibi Avrupa’nın önde gelen mobilya üreticileri bulunuyor. Bu ülkeler, sektördeki lider oyuncuları barındırmaları ve ağaç işleme konusundaki uzmanlıklarıyla tanınmaları açısından fuarımıza ilgi gösteriyor. Ayrıca, Orta Doğu, Asya ve Amerika kıtalarından da ziyaretçi bekliyoruz. Bu bölgelerdeki taleplerin sektörümüzü olumlu yönde etkilediğini biliyoruz. Ziyaretçiler açısından değerlendirdiğimizde, All4Wood Fuarı, sektör trendlerini belirleme, son teknoloji makine parkurlarını inceleme ve sektördeki en yeni ürünleri keşfetme imkanı sunuyor. Ayrıca, ağaç işleme, mobilya yan sanayi ve yatak yan sanayi gibi alanlardaki tüm ürün ve hizmetleri tek çatı altında bulabilecekleri bir platform sağlıyor. Networking etkinlikleri, bilgi paylaşımı ve sektördeki diğer profesyonellerle tanışma imkanları da ziyaretçilere sunulan değerli fırsatlar arasında yer alıyor” dedi.