Sektörel Haberler

En son üretim teknolojileri 5-7 Ekim’de Tuzla’da

En son üretim teknolojileri 5-7 Ekim’de Tuzla’da

Fabrikalardaki en son üretim teknolojileri, robot uygulamaları ve enerji maliyetlerinin düşürülmesine yönelik çözüm ve uygulamaları kapsayan; Robot Yatırımları Zirvesi ve Sergisi, Endüstri 4.0 Uygulamaları Zirvesi ve Sergisi, Enerjisini Üreten Fabrikalar Zirvesi ve Sergisi ve Proses Zirvesi ve Sergisi 5-7 Ekim 2021 tarihlerinde Tuzla-İstanbul’da gerçekleşecek.

Robot Yatırımları Zirvesi ve Sergisi, Endüstri 4.0 Uygulamaları Zirvesi ve Sergisi, Enerjisini Üreten Fabrikalar Zirvesi ve Sergisi ve Proses Zirvesi ve Sergisi 5-7 Ekim 2021 tarihlerinde Tuzla-İstanbul’da gerçekleşecek. Tamamı tek alanda gerçekleşecek zirvelerde, ziyaretçiler istisnasız tüm üretim süreçlerinde maliyetleri düşüren ve verimliliği artıran tüm çözümleri bir arada görebilecek.

Bu yıl ilk kez Anadolu yakasında Viaport Marina Expo Center Tuzla-İstanbul’da gerçekleşecek zirveler en son üretim teknolojilerini bir arada görmek isteyen ziyaretçilere önemli fırsatlar sunuyor. Zirve; 5-6-7 Ekim tarihlerinde 10:30 ile 18:30 saatleri arasında ziyaret edilebilecek.

Panellerde neler var?

Katılımcı firmaların hemen her sektörde sunduğu robotik uygulama örnekleri, en yeni üretim teknolojileri, tasarrufuyla kendi yatırımını hızla geri ödeyen pek çok model panellerde konuşulacak. Aynı zamanda alanında dünyada ve Türkiye’de yapılan yatırımlara dair bilgiler paylaşılacak. 120’den fazla katılımcı firmanın stantlarında çok sayıda uygulama örnekleri sergilenecek.


takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram beğeni satın al twitter takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al takipci33.com