Ağaç İşleme Makinesi Fuarı bu yıl 30. kez sektörü buluşturacak

Ağaç İşleme Makinesi Fuarı bu yıl 30. kez sektörü buluşturacak

Yıllardır sektöre yön veren, en yeni trendlerin, inovatif ürünlerin sergilendiği Ağaç İşleme Makineleri Fuarı, bu yıl 30. kez sektöre kapılarını açacak. Fuar firmalara bu yıl da, verimliliklerine katkı sağlayacak ürünleri, iş birlikteliklerini ve çözüm ortaklıklarını bulma fırsatı sunacak.

Devamı
 AİMSAD’ın fuar kahvaltısı sektörü bir araya getirdi

AİMSAD’ın fuar kahvaltısı sektörü bir araya getirdi

Kahvaltıya AİMSAD üyelerinin yanı sıra, AİMSAD Yönetim Kurulu, REED TÜYAP Yöneticileri ve sektör firmaları katılım sağladı. AİMSAD, sektör paydaşlarını bir araya getiren kahvaltı organizasyonunu geleneksel olarak her yıl gerçekleştirmeyi planlıyor.

Devamı
 Birlikten kuvvet doğacak

Birlikten kuvvet doğacak

İlhan Ersözlü, Hakan Mirgün ve Ali Muharremoğlu… Fuarcılık camiasının ve ağaç işleme makineleri sektörünün yakından tanıdığı bu üç isim, sektörün 28 yıldır düzenlenen fuarlarının en önemli emektarlarından. TÜYAP Üst Düzey Yöneticileri bayrağını yıllar içinde birbirlerine devreden, sektördeki gelişimin en yakın tanıklarından İlhan Ersözlü, Hakan Mirgün ve Ali Muharremoğlu, sektör fuarcılığında yeni bir dönem başlatacak olan AİMSAD ile REED TÜYAP işbirliğinin gücüne inananların da başında geliyor. İşbirliğinin sektöre ve fuara çok büyük bir güç katacağı fikrinde birleşen İlhan Ersözlü, Hakan Mirgün ve Ali Muharremoğlu’na göre yeni dönemde ‘birlikten kuvvet doğacak’.

Devamı
 Geleneksellikten modernizme: Ağaç İşleme Makinesi Fuarı

Geleneksellikten modernizme: Ağaç İşleme Makinesi Fuarı

28 yıldır istikrarlı bir biçimde büyüyen Ağaç İşleme Makinesi ve 18 yıldır mobilya yan sanayimizin uluslararası pazarlara açılan kapısı olan İntermob fuarları, yarattıkları sektörel güç birliği ile bölgemizde vazgeçilmez bir ticaret merkezi haline geldi. 1988 yılından itibaren Ağaç İşleme Makinesi Fuarı’nın, 1997 yılından itibaren İntermob Fuarı’nın düzenlenmesiyle sektörün en büyük buluşma noktası olan fuarlarımız,  2015 yılında yeni işbirlikleriyle bu gücünü daha da artıracak.

Devamı